תצוגה לפי א-ב
X קלפים טיפוליים לאנשי מקצוע (עובדים סוציאליים, מורים וכדו') ולמטפלים. קלפים שמאפשרים עבודה עמוקה יותר מבחינה רגשית. OH PERSONITA ECCO. לכולם הסבר נלווה בעברית.
447* קלפים טיפוליים - Ecco 448* קלפים טיפוליים - Personita
כולל דף הדרכה
קלפים טיפוליים - Ecco
טיפת שמן/קלפים טיפוליים - Ecco

99 קלפי תמונות מופשטות בקו, צבע וצורה, המשמות להבעת רגשות ללא מילים.
₪172.00
#1261af הזמן/י
כולל דף הדרכה
קלפים טיפוליים - Personita
טיפת שמן/קלפים טיפוליים - Personita

77 דמויות ילדים ונוער ממגוון תרבויות, וחפיסה של 44 קלפי צלליות.
₪216.00
#1261af הזמן/י
קלפים טיפוליים - Ecco אקו - ערכה המכילה 99 קלפי תמונות מופשטות בקו, צבע וצורה, המשמות להבעה של קשת רחבה של רגשות ללא מילים. התמונות מעוררות רעיונות ואסוציאציות חופשיות, המובילות במישרין אל המשחק. הציור המופשט משמש אמצעי השלכה והבעה של תכנים בלתי מודעים. כמו הציור המופשט השולט באמנות המאה העשרים, גם הדמיון שלנו אינו יודע גבול. כל קלף יכול להוות קרש קפיצה והשראה לכתיבה, לסיפור סיפורים, לריקוד,לחלום ואפילו לציור. התמונות עוקפות קשיי תקשורת ושפה ומתאימות לכל סוגי הטיפול באמנות לכל הגילאים.
קלפים טיפוליים - Ecco
טיפת שמן קלפים טיפוליים - Ecco
קלפים טיפוליים - Personita ערכת קלפי פרסוניטה מורכבת משתי חפיסות קלפים: 77 דמויות של ילדים ובני נוער ממגוון של תרבויות שונות, וחפיסה של 44 קלפי צלליות המייצגות מגוון של מצבים בינאישיים. הדמויות יכולות לעורר זכרונות מימי הילדות ודימויים מהעולם הפנימי.תוך התבוננות בדמויות אפשר להכלות שאלות על זהותם של בני נוער, על אורח חייהם, מחשבות ורגשותי, תקוות וחלומות, איך הם רואים את עצמם? איך אחרים רואים אותם? מה משפיע על חייהם פרסוניטה מתייחסת לילדים ונוער ומזמינה אותנו לשחק בקריאת פנים, בזיהוי רגשות, מצבי רוח ומצבי חיים, לדמיין קשרים וצירופי מיקרים, למצוא את עצמנו באחרים ואחרים בנו. שחקנים יחידים יכולים להשתמש בקלפי פרסוניטה כהשראה לציור או לכתיבה. משפחות וקבוצות חברים יכולות לשחק ביחד להנאתם. בלימודי תקשורת ומקצועות טיפוליים אפשר להתאמן בעזרת הקלפים ולמצוא דרכים חדשות ונוספות לקשר מילולי ולקשר בלתי-מילולי. הקלפים מתאימים לעבודה אישית בה כל אחד יכול למצוא את הילד שבו ולהתייחס אליו כמצב הווה או עבר. אפשר 'לחזור' לעבר ולומר לעצמי ו/או לאחרים דברים שטרם נאמרו אך מעולם לא מאוחר מדי. שילוב קלפי פרסוניטה עפ קלפי פרסונה פותח אפשרות של הצבצ מצבים בין-דוריים במשפחה ובחברה. אפשר ליצור סיפורים ומחזות משותפים מתוך הקלפים. אפשר להשתמש בשתי הערכות יחד ליצירת ג'נוגרם, להציג סיטואציות מחיי המשפחה ולעבוד בעזתם על דרכים לפתרון קונפליקטים.
קלפים טיפוליים - Personita
טיפת שמן קלפים טיפוליים - Personita